Πρόσφατα Θέματα
» Μεταφορά του Greek pokemon σε νέο και ανανεωμένο site (www.pokemon.com.gr).
Τρι Αυγ 23, 2011 6:43 am από Pokemon640

» Ψάχνω Ποκεμον! 4η γενιά
Δευ Αυγ 22, 2011 3:25 pm από torter10

» Πες μας ποιος/ποια είσαι
Δευ Αυγ 22, 2011 2:52 pm από torter10

» Τουρνουά για 5th Generation ( Black and White )
Δευ Αυγ 22, 2011 10:22 am από Douros

» Let's make a story
Δευ Αυγ 22, 2011 4:32 am από MewtwoGR96

» b/w ar codes
Δευ Αυγ 22, 2011 3:31 am από Eldena

» Pokémon: Fire's Adventures
Κυρ Αυγ 21, 2011 10:33 am από johnaris1

» Οδηγός Αναπαραγωγής by LegendaryPokemon
Κυρ Αυγ 21, 2011 4:05 am από Επισκέπτης

» Συναντισεις στο Chat
Κυρ Αυγ 21, 2011 2:42 am από Zaphirom

Αναζήτηση

Αποτελέσματα Αναζήτησης

Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Server Status

Κορυφαίοι συγγραφείς
Mirage

Shiv

h4xx0r4k0s

m_Namikaze

Loukascy

Ge01996

Lukario

Zaphirom

Kostas197

Douros

Ψηφοφορία

Καλυτερο anime

23% 23% [ 3 ]
23% 23% [ 3 ]
0% 0% [ 0 ]
38% 38% [ 5 ]
15% 15% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 13

Flag Counter
Links
Serebii.net

GreekPokemon

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Kingnothing412's trade thread

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το Τετ Αυγ 10, 2011 5:54 am

Zaphirom έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:
Zaphirom έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:
suicune88 έγραψε:οχι δεν ειμαι γιατι δεν εχω chikorita,δυστηχως και μαλλον εννοεις αυτον που σου εγραψε πριν απο εμενα. legit εννοεις να μην ειναι φτιαγμενο με action replay?εγω σου περιγραφω πως ακριβως απεκτησα το manaphy.εβαλα κωδικο για να παρω το αυγο του manaphy.μπηκα στο ποκεμον μαρτ πατωντας l and r και εμφανιστηκε ενας τυπος στα πρασινα και μου εδωσε το αυγο του.το manaphy το χω 100 lv με rare candy αλλα αμα θες σου κανω ενα αυγο και στο δινω μεσα στο αυγο του,αν σε ενδιαφερει θα σου πω και τις υπολοιιπες λεπτομερειες και τι θα ηθελα για ανταλαγμα

Zaphirom έγραψε:
suicune88 έγραψε:οχι δεν ειμαι γιατι δεν εχω chikorita,δυστηχως και μαλλον εννοεις αυτον που σου εγραψε πριν απο εμενα. legit εννοεις να μην ειναι φτιαγμενο με action replay?εγω σου περιγραφω πως ακριβως απεκτησα το manaphy.εβαλα κωδικο για να παρω το αυγο του manaphy.μπηκα στο ποκεμον μαρτ πατωντας l and r και εμφανιστηκε ενας τυπος στα πρασινα και μου εδωσε το αυγο του.το manaphy το χω 100 lv με rare candy αλλα αμα θες σου κανω ενα αυγο και στο δινω μεσα στο αυγο του,αν σε ενδιαφερει θα σου πω και τις υπολοιιπες λεπτομερειες και τι θα ηθελα για ανταλαγμα
Και εγώ το ίδιο έκανα με το δικό μου Manaphy.Δεν είμαι σίγουρη,άλλα μπορεί να είναι hached αφού το πήρες με Action Replay.

HACKED ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2!!! Evil or Very Mad
Καλά μη κάνεις και έτσι...suicune88 δε το ήξερε.Αλλά το προηγούμενο που ήθελα για αντάλαγμα το Salamence δε ήταν Hack.Το πήρα με Event!

Τα μονα event salamence που υπυρχαν ποτε.

http://www.serebii.net/events/dex/373.shtml

Τωρα το αμερικανικο αποκλειεται να το εχεις.(αν ναι απο που το πειρες?)
Το αλλο ειναι ιαπονεζικο οποτε δν γινεται να το παρεις εσυ εκτοσ και αν στο δοσει καποιος αλλος.πιος στο εδωσε?

Αν δεν ειναι κανενα απο αυτα δεν ειναι απο event.
Έμ,εγώ έλεγα το Manaphy για αντάλαγμα το Salamence σου.

Α Συγνομη εγω καταλαβα λαθος Razz

Θες δλδ το salamance μου για το manaphy i oxi?(το σαλαμανσε δεν εχει τιποτα το ξεχοριστο πανο του.Δεν ειναι εβεντ ουτε τπτ.)

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Kingnothing412's trade thread

Δημοσίευση από Zaphirom Την / Το Τετ Αυγ 10, 2011 5:56 am

Kingnothing412 έγραψε:
Zaphirom έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:
Zaphirom έγραψε:
Kingnothing412 έγραψε:

Zaphirom έγραψε:
Και εγώ το ίδιο έκανα με το δικό μου Manaphy.Δεν είμαι σίγουρη,άλλα μπορεί να είναι hached αφού το πήρες με Action Replay.

HACKED ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2!!! Evil or Very Mad
Καλά μη κάνεις και έτσι...suicune88 δε το ήξερε.Αλλά το προηγούμενο που ήθελα για αντάλαγμα το Salamence δε ήταν Hack.Το πήρα με Event!

Τα μονα event salamence που υπυρχαν ποτε.

http://www.serebii.net/events/dex/373.shtml

Τωρα το αμερικανικο αποκλειεται να το εχεις.(αν ναι απο που το πειρες?)
Το αλλο ειναι ιαπονεζικο οποτε δν γινεται να το παρεις εσυ εκτοσ και αν στο δοσει καποιος αλλος.πιος στο εδωσε?

Αν δεν ειναι κανενα απο αυτα δεν ειναι απο event.
Έμ,εγώ έλεγα το Manaphy για αντάλαγμα το Salamence σου.

Α Συγνομη εγω καταλαβα λαθος Razz

Θες δλδ το salamance μου για το manaphy i oxi?(το σαλαμανσε δεν εχει τιποτα το ξεχοριστο πανο του.Δεν ειναι εβεντ ουτε τπτ.)
Μπα,όχι.Αυτό που πήρα από Event το έδωσα σε άλλον.

Zaphirom
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Τόπος : Αγ.Παρασκεύη Θεσσαλονίκης

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης